October 17, 2014

Krenar qe jam Shqiptar !

Thellesisht shpreh keqardhje per ate qe ndodhi ne stadiumin e Partizanit te Beogradit, ne ndeshjen Serbi-Shqiperi. Serbia edhe nje here e tregoi fytyren e saj. Cfare vlen ajo reklama e UEFA "Stop Racizmit?" Nje respekt te vecante dhe te shtuar dy lojtareve te Kombetares sone Xhakes dhe Liles te cilet nuk lan flamurin e "Shqiperise se Madhe" per te rene ne toke.
Krenar qe jam Shqiptare!

Contact Form

Name

Email *

Message *

Kontakt: gezimi_01@hotmail.com